Sizi Arayalım!
Kıbrıs Aşkına

Bir gece bizden kampanyası

1 gece ücretsiz konaklama yapabileceğiniz oteller sizi bekliyor.

Detayları Gör!

Kıbrısaşkına farkı ile Güvende Tatil dönemi başladı ! 2023 yılı erken rezervasyon fırsatları ile en iyi fiyat garantisi ile!

2024 yılı erken rezervasyon dönemi fırsatları ve en iyi fiyat garantisi ile tatilinizi beraber planlayallım.

Detayları Gör!

Bayram tatilinde tabi ki KIBRIS'tayız.

Sizin için hazırlanan en uygun fiyatlı uçaklı bayram paketlerimiz için hemen tıklayın !

Detayları Gör!

Son dakika fırsatları

Tatilinizi son dakikaya bıraktıysanız size özel indirimlerden faydalanmak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

Detayları Gör!

İptal ve İade Koşulları

Tur - Konaklama - Hizmetin başlama tarihinden en az 30 gün öncesine kadar tüketici sebep göstermeksizin iptal ve iadelerinde yasal yükümlülüklerinden doğan, zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal ödemeler, 3. Kişilere ödenip belgelendirilen ödemeler ve iadesi mümkün olmayan bedeller haricinde kalan ücreti iade olarak alabilir.

Tur Konaklama ve Hizmet başlangıcına 29 gün ile 15 gün arası zaman dilimi kalmışken yapılan iptallerde ise rezervasyon bedelinin %35i tahsil edilir. Hizmete 14 günden az bir zaman kalması durumunda iptal edilmesi dahilinde ise, Tüketici tüm rezervasyon bedelinin tamamını Kibrisaskina.com firmasına ödemeyi kabul, beyan taahhüt eder.

Tüketicinin almış olduğu özel hizmetlerin başlamasına 60 gün kala ise iptal talebinde, o ana kadar yapılan tüm ödemeler tamamen iade edilir. Hizmetin başlamasına 59 gün ile 31 gün kalması durumunda ise iptal talebinin olması durumunda, ödene ücretin yüzde %25 i, 30 ve 15 gün kala iptal etmesi durumunda ise bedelin %50 si, 14 ile 7 gün kalması durumunda ise iptal edilmesi halinde bedelin %75’i, 7 günden az kalan bir zaman diliminde ise ücretin tamamını Kibrisaskina.com adresine ödemeyi taahhüt beyan ve kabul eder.

Hizmet alınan dönem sömestre, bayram dönemi, özel günlerde ise ve iptal ya da iade isteniyorsa yukarıda maddeler gerçekliğini yitirmektedir. Böyle bir durumda tüketicinin iade ve iptal hakkı bulunmuyor.