Sizi Arayalım!
Kıbrıs Aşkına

Bir gece bizden kampanyası

1 gece ücretsiz konaklama yapabileceğiniz oteller sizi bekliyor.

Detayları Gör!

Kıbrısaşkına farkı ile Güvende Tatil dönemi başladı ! 2023 yılı erken rezervasyon fırsatları ile en iyi fiyat garantisi ile!

2024 yılı erken rezervasyon dönemi fırsatları ve en iyi fiyat garantisi ile tatilinizi beraber planlayallım.

Detayları Gör!

Bayram tatilinde tabi ki KIBRIS'tayız.

Sizin için hazırlanan en uygun fiyatlı uçaklı bayram paketlerimiz için hemen tıklayın !

Detayları Gör!

Son dakika fırsatları

Tatilinizi son dakikaya bıraktıysanız size özel indirimlerden faydalanmak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

Detayları Gör!

Gizlilik Koşulları

Kibrisaskina.com bünyesinde barındırdığı şirketler için, müşterilerine hizmet verebilmek adına kişisel bilgileri talep edebilir. (Yaş, isim ve soy isim, e posta telefon vb)

Müşterilerden toplanacak olan bu bilgiler, yapılan kampanyalarda, kişiye özel promosyonlarda, e bülten çalışmalarında, e posta iletilmemesinde sınıflandırma çalışmaları kapsamında Kibrisaskina.com adresi altında hizmet veren şirketler bünyesinde kullanılabilir.

Kibrisaskina.com çatısı altında hizmet veren şirketler, kişisel bilgileri, Kişinin haberi ya da bilgisi olmadan 3. Şahıslar ile paylaşımını asla yapmamaktadır. Faaliyet dışı bir nedenle ya da ticari amaçla kullanılmaz ve satılmaz.

Kibrisaskina.com adı altında hizmet veren diğer şirketler, üyelik formunda yazan bilgileri ve e posta adreslerini, sitede gezinme yaparken toplanılan analizleri toplamaktadır.. Bu istatiksel veriler, tamamen müşteriye daha iyi bir rezervasyon imkanı sunmak için yapılmaktadır.

Kibrisaskina.com bünyesinde yer alan müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca, usulü dahilinde talep edilmesi durumunda, makamlara açıklama yaparak bilgi verebilir.

Müşterinin oluşturduğu üyeliğe ve girmiş olduğu tün bilgilere yalnız kendisi ulaşabilmekte ve bir başka kullanıcı bu bilgilere ulaşım sağlayamamaktadır. Bunların bir başkası tarafından değiştirilmesi ya da silinmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında sizlerden istenilen kredi kartı bilgileriniz, en üst seviyede güvenlik ölçülerinde tutulmakta ve 3D Secure uygulaması ile alışverişinizin tamamlanmasına izin verilmektedir. Yapılacak bu alışveriş Kibrisaskina.com ara yüzü, banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşiyor olacak.

Sizlerden toplanan bilgiler, genel kullanıma kapalı olan güvenli ortamda saklanır.