Sizi Arayalım!
Kıbrıs Aşkına

Bir gece bizden kampanyası

1 gece ücretsiz konaklama yapabileceğiniz oteller sizi bekliyor

Detayları Gör!

Kıbrıs'ta en uygun fiyat ile tatil dönemi başladı !

19 Nisan 2019 ile 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında 3 gece konaklama + gidiş dönüş uçak bileti ve transfer hizmeti dahil iki kişilik oda da kişi başı 670 TL'den başlayan fiyat ile sizlerle

Detayları Gör!

Bayram tatilinde tabi ki KIBRIS'tayız.

Sizin için hazırlanan en uygun fiyatlı uçaklı bayram paketlerimiz için hemen tıklayın !

Detayları Gör!

Son dakika fırsatları

Tatilinizi son dakikaya bıraktıysanız size özel indirimlerden faydalanmak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

Detayları Gör!

Scuba Diving

Kuzey Kıbrıs, Akdeniz’in en uzun dalış mevsimine hakimdir. Hem yeryüzünde hem de su altında görebileceğiniz birçok güzellik sizleri bekliyor olacak.

Kıbrıs berrak ve kirlenmemiş denizi ile sizlere hem görsel mutluluk verecek hem de aynı zamanda güven içinde yüzmeniz ve dalış yapmanızı sağlıyor olacaktır.

UNDP - UNOPS ile Dalış İmkanı

Sizler de UNDP - UNOPS tarafından destekli dalış yapma imkanını elde etmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Denizin derinliklerinde sizleri birçok güzellik bekliyor olacak. Bir yandan vatozları izlerken bir diğer yandan mineriler ile skortipler sizleri karşılıyor olacak. Bazen kaplumbağalar ile bazen orfo ile bazen de bream ile karşılanıp onları doğal yaşamında gözlemliyor olacaksınız.

Tüm bunların yanı sıra denizin altında sizi bekleyen daha nice güzellikler var. En güzel rengarenk süngerler, ahtapotlar, yumuşacık mercanlar yani kısaca size denizi deniz gibi hissettirecek tüm güzellikler sunuluyor olacak.

Dilerseniz Girne bölgesinin batısından doğusuna kadar ortalama 20 ayrı dalış noktasından safarilere katılabilirsiniz. Emniyetli olan bu dalış noktaları sayesinde hem kendinizi güvende hissedecek hem de doğanın en güzel anlarına şahit oluyor olacaksınız.

Aynı zamanda batıklara dalacak ve heyecanınızı katlayacaksınız. Dilerseniz büyük İskender döneminden kalma olan ve 2300 yıllık bir batık olma özelliğini koruyan eserlere dalış yapabileceksiniz.

Aklınızdan hiç çıkmayacak güzellikte bir dalış yapmak istiyorsanız profesyonel dalgıçlar ile anın keyfini çıkarabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs sahillerinde maalesef yalnız dalmanız yasaktır. Yalnızca profesyonel dalgıçlar ile dalabilirsiniz. Herhangi bir tarihi eser çıkarmak ya da onlara dokunmak yasaktır.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

- Dalgıç eğitmenlerimiz en az iki lisansa sahip ve profesyonellerdir.
- Avrupa birliğinden ilk ve tek destek alan okula sahibiz.
- Bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm dünya dalgıçlarının bizi önermesi ile gördüğümüz ilgi.
- Konum olarak en iyi yerde olmamız ve güçlü motorlar sayesinde dalış noktalarına sadece 5 dakika ulaşabilmemiz.
- Resim sergileri hem Türkiye hem de Kıbrıs ile sınırlı değil, Moskova, İngiltere, Almanya gibi birçok ülkeye yayılmıştır.
- TRT kanalına çekilen belgeseller ile video ve Fotoğraf konusunda ne kadar uzman olduğumuzu görebilirsiniz.
- Kompresör sistemi Clean system yani tipe hava doldurulması yaparken tüpün içine hiçbir maddenin ya da gazın girmeme sistemi ile sizlere sunulan ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.